Komentāri: 2
Informācija par Poise.lv
Rakstu iesūtīja NunCe # pirms 2 mēn.
Sveiki cilvēki tiek atvērts atkal spēļu un konkursu portāls. Es tev šajā topikā uzrakstīšu par poise.lv un kas notiks ar viņu turpmāk. Mājaslapa vēl pilnībā nav pabeigta ,bet tas neliedz jums prieku te atpūsties un ieteikt ,ko vajadzētu uzlabot. -Tātad šis ir spēļu portāls jauniešiem. Protams izstrādes stadijā. Šajā vietnē būs visādas atraktīvas lietas / pamācības un daudz dažādi konkursi ar vērtīgām balvām.
Pašlaik projekts iesāk tikai ar CS:GO Klanu un protams tiek meklēti cilvēki, kas var papildināt klanu un šaut kopā. Pievienojies droši mūsu discord grupā - DISCORD
Projekts uzsācis savu darbību 6. septembrī, 2012. gadā, kuru aizsāka NunCe, kas vēl šodien ir šī projekta īpašnieks. Galvenais projekta mērķis tajā brīdī bija un vēl šobrīd ir - izklaidēt tās lietotājus.
Poise ir gan kritis, gan cēlies kopš tā paša 2012. gada, kas satur projekta neaktivitāti, atslēgšanos un augšāmcelšanos, ejot cauri dažādām tehniskām problēmām, Poise turpinās savu darbību, līdz to atslēgs pati Latvijas saeima.

Projekta mērķis ir savākt kopā Latvijas geimerus un uzšaut kopā visādās atrakcijās.Komentāri

Rusifacijs rakstīja pirms 1 mēn. 0
Kaut kas ar league of legends tiks saistīts?
NunCe rakstīja pirms 1 mēn. +1
Rusifacijs rakstīja:
Kaut kas ar league of legends tiks saistīts?
Ja būs piekritēji, kāpēc gan nē? Vajag galvenais tautu!